Kurumsal

1967'li yıllarda Abdurrahman ŞAHİN tarafından kurulan firmamız, sıcak demir işleri  tarım aletleri tamir ve imalatı ile başlangıcını yapmıştır. Şahin ziraat aletleri ismi ile 24 metre karelik iş yerinde kendi iş alanını genişleterek kazayağı ve pulluk imalatına yönelmiştir.

1988'li yıllarda atılım yaparak 90 metre karelik çalışma alanına ulaşan iş hacmini 3 oğlunu da yanına alarak daha da güçlendirmiştir.  2002 yılında O.S.B ne gelerek çağın gerektirdiği şekilde bir üretim yapmak için Pulluk, Kazayağı ve Yedek parça imalatına çok hızlı giriş yapmıştır. Kalite yönetimi felsefesi ile makina ve tarım makinaları sektöründe konumunu daha üst sıralara çıkarmak için ürün gamını genişleterek 2008 yılında tam otomatik pulluk imalatına başlamıştır.

Kalite ve sağlamlık prensibinden ödün vermeden geçmişte olduğu gibi gelecekte de siz değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermeye devam etmektedir.


Günümüzde tarım işlerinin zamanında ve çabuk bitirilmesi modern tarımın gereksinimlerindendir. Birim alanda daha nitelikli üretimin kısa zamanda yapılması yeni ve ileri üretim teknolojileri ile mümkündür. Bu nedenle kurumumuz kaliteye de önem vermektedir. 2008 den buyana ürün portföyümüzdeki genişleme ve ilerleme sayesinde sektörün daima öncü firması olmak, kalite ve hizmet anlayışımızın bir göstergesidir.